KONST / Litografier / Färglitografi 8805168
nr 880 5168
Carsten Regild
(1941-1992), Sverige
Färglitografi, Carsten Regild (1941-1992), ansikte, monogramsign. -88, ramens innermått: 64x48
Carsten Regild, svensk målare född 1941, död 1992.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:36:40
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
350 kr